הסיפור של מאור

מאור קוטסי מ mk fitness, מספר על ההשמנה וההתמודדות בילדות שגרמו לו לפתח שיטת חיטוב והרזייה ייחודית שמותאמת אישית לכל אחד ואחת, למה לא צריך להיבהל מלאכול את הדברים שאנחנו אוהבים, ומה באמת עושה אותו מאושר.

"לא רק שאני רוצה שאנשים יורידו במשקל, אני רוצה שהם יעלו ביטחון עצמי" כך פותח מאור קוטסי, הבעלים של Mk fitness, את השיחה איתנו. לקוטסי, מתל אביב, יש סיפור מעניין שעומד מאחורי הקמת העסק שלו,סטודיו, רשת מאמני כושר ותוכניות ליווי תזונה ואימונים. מתברר שגם הוא עצמו עבר לא מעט עד שגילה את ה"הנוסחה המנצחת" לטענתו, ואת הבשורה שהוא גילה, הוא רוצה להפיץ לכמה שיותר אנשים. אבל דווקא בתקופה הזו של עידן דיגיטלי אחרי הקורונה ומורכבות המצב הבטחוני, כאנשים עוד לא חזרו לעצמם , ופשוט משמינים בבית, נראה שלאכול את הדברים שאנשים אוהבים זה קצת בעיה. ובכל זאת כשמאור שומע את הטענה הזו הוא צוחק.

למה אתה צוחק?

"האוכל הזה מרזה? האוכל הזה משמין?" אני שומע יותר מדי את השטויות האלו, כאילו הן גורמות לאנשים לא להיות בכושר ולהשמין. אז נכון, אי אפשר לעבור לגור בפיצרייה וכל יום כל היום לאכול בורקסים, עם זאת זה בהחלט אפשרי וזה בדיוק מה שיפה "בחיטוב אקספרס" השיטה שפיתחתי! – אפשר להתאמן מהבית / פארק / חדר כושר, להתחיל לראות תוצאות תוך פחות מ 14 יום, ותוצאות ממש מרשימות תוך 89 יום ובפחות מ 3 שעות אימון בשבוע בלבד!"

רגע, ב 14 יום יש כבר תוצאות? 89 יום תוצאות מרשימות? פחות מ 3 שעות אימון? אנחנו רגילים לשמוע הבטחות כאלו. זה באמת עובד?

"תראה, זו בדיוק הנקודה. השיטה שלי היא השקעה לטווח ארוך. אין איזה נוסחת קסם, או התאבדות של כמה חודשים שבהם לא אוכלים וקורעים את הגוף. עוד שיטה שמשיגה תוצאות שנעלמות כמו שהן באו. מדובר בשיטה שהיא מאוד פשוטה – לא צריך לשנות את אורח החיים, ולא צריך להכניס לגוף כימיקלים, חומרים או אבקות למיניהן. כמובן שצריך להתאמץ וגם להתאים את התזונה, אבל בעזרת חיטוב אקספרס אין שום סיבה להפסיק לאכול את מה שאוהבים. בדיוק בגלל זה אני באמת יכול להבטיח שאפשר להתחיל לראות תוצאות עוד לפני 14 יום. אני שומע מאנשים שבאמת זה שינה להם את החיים. וזה בפחות מ 89 יום. יותר מזה – התוצאות האלו לא ייעלמו אחרי שניה, כי נהנים ומהדרך ורואים את זה כהשקעה לאורך זמן."

מילד שמנמן למומחה כושר וחיטוב

נראה שבכל מקום סביבנו אנחנו שומעים על מאמני כושר, תזונאים והבטחות לחיטוב הגוף ולנוסחאות קסם, אבל מאור לא הגיע לתחום בקלות. את המשקל והשומן שליוו אותו כילד, הוא המיר בתובנות מעניינות מאוד על היכולת של כל אחד ואחת לאהוב את המראה שלו ולהיות בריא ומחוטב

זה נראה כאילו מאז ומעולם התעסקת בתחום הזה של חיטוב ושמירה על כושר, זה באמת מתאים לכל אחד?

"ממש לא", מאור מחייך, "האמת שהייתי ילד שמן בלשון המעטה… בגיל 6 ההורים שלי התגרשו ואת כל הבעיות שלי פתרתי דרך האוכל. תוך כמה חודשים הגעתי לעודף משקל משמעותי. זה גיל של בית ספר יסודי, וילדים בגיל הזה לא ממש יודעים לגלות רגישות. הייתי חוזר עצוב ובוכה מהבית ספר לא מעט!, באיזשהו שלב החלטתי שאני עושה איזה סוויץ' בחיים וצעד אחרי צעד הגעתי לאן שאני היום, ופיתחתי את חיטוב אקספרס התוכנית המיוחדת שאני מציע לחיטוב הגוף ולשמירה על כושר. בדיוק בגלל זה אני יודע שזה אפשרי לגמרי. את מה שאני עברתי, אני לא רוצה שאנשים אחרים יעברו. אני רוצה לעזור להם, ואני יודע שזה עוזר כי יש לי כבר אלפי לקוחות מרוצים, וכל הודעה שאני מקבל של "מאור, בזכותך אני הולכת לים/ לפגישה בלי לחשוב פעמים על מה ללבוש ואיך להסתיר" שווה לי הכול.

אז איך בדיוק זה עובד? איך משיגים גוף מושלם?

"קודם כל, אין דבר כזה מושלם. אני עובד כבר שנים ועדיין משתפר כל הזמן. אבל אם אתה שואל מה הדרך להגיע לתוצאות מעולות כבר תוך פחות מ 89 יום, אז בדיוק בשביל זה קיימת חיטוב אקספרס בשיטת חמשת השלבים."

קוואבנגה!

כשמאור מתאר את חמשת השלבים שלו, אפשר לשמוע כמה  הוא מחובר לתוכנית וכמה מחשבה הושקעה בה. אין כאן סודות גדולים, עם זאת יש כאן תוכנית סדורה, שכשחושבים עליה שניה מבינים שבשונה מכל דיאטות הקסם ותוכניות הזבנג וגמרנו, היא הכי פשוטה והגיונית בעולם.

"דבר ראשון", אומר מאור, "צריך למצוא את מקור האנרגיה, או כמו שאני קורא לזה 'חיבור למקור חשמל' – אם רוצים להצליח אי אפשר ישר לקפוץ למים. חייבים למצוא את המניע, למה אנחנו רוצים להתקדם ולהתחטב? תמיד יש מניע, צריך רק לשים עליו את האצבע. אם נמצא את המניע האמיתי, נוכל לשמור על התמדה ולהתגבר על המכשולים שיגיעו, כי הם יגיעו."

השלב השני בשיטה שפיתח מאור הוא 'הכר את האויב' "מדובר למעשה בתמונת מראה של השלב הראשון. נזהה מראש ביחד את כל נקודות התורפה. מי שיודעת שהיא מתה על פיצה, נבנה לה תוכנית שלא מנסה להתנגש עם הרצון הזה, כי בטווח הארוך זה לא יעבוד. הרעיון בתוכנית הוא לבנות לכל אחד מסלול שיתאים ממש עבורו. איפה מתאמנים? בבית או בחוץ? בבוקר או בערב? הכול מותאם לגמרי ובאופן ייחודי למתאמן!"

ואז מתחילים להתאמן סוף סוף?

אחרי שמזהים יחד עם המתאמן את המניע ואת נקודות התורפה, אפשר להתחיל. זה הזמן לשלב השלישי: 'בניית יסודות'. "אחת הטעויות הנפוצות שאני רואה היא מישהי שקצת נלחצת ממה שהיא רואה במראה, מתחילה מיד ב-500 אימונים בשבוע, ואז מפסיקה ל 5 שנים. בתוכנית שלי הולכים צעד אחר צעד, גם פיזית וגם מנטלית – באופן עקרוני מתחילים רק משני אימונים בשבוע. גם התזונה בשלב הראשון היא כמה שיותר קרובה לתזונה הרגילה. לאט ובטוח".

כאן מגיע השלב שמאור מודה שהוא הכי אוהב: 'עלייה בעומס'. "אני הכי אוהב את השלב הזה כי כאן כבר ממש רואים את התוצאות. אין דבר יותר כיף מזה. וכאן גם צריך להחליט מה מעניין אותנו: חיטוב והורדת שומן או "חיזוק וניפוח שרירים"(מסה). בהתאם לזה נבנה את תוכנית האימונים, נגביר קצת את הקצב – עד שלושה אימונים בשבוע. כאן גם אני מכניס את שיטות האימונים המתקדמות שפיתחתי, וגם עליית מדרגה בתוכנית התזונה – טכניקת ייחודית ההופכת את השומן המעצבן למנגנון אנרגיה עוצמתי, ואת התוצאות כבר רואים. זה לא אני אומר – זה התגובות שאני מקבל"

איתך לאורך כל הדרך

אמרת 5 שלבים, אבל כאן כבר נשמע שדי סיימנו, לא?

"אוווו, זה בדיוק מה שמיוחד בחיטוב אקספרס, אני לא זורק את מי שעובר אצלי למים ועוזב. דווקא אחרי שמגיעים לתוצאות, חייבים להיצמד עוד יותר לתוכנית. אנשים חושבים שאפשר להוריד רגל מהגז, וזה נכון כמובן, אבל רק פיזית. מנטלית אנחנו חייבים להישאר באותו מקום. לשלב הזה אני קורא 'שימור' אפשר שוב לרדת רק לשני אימונים בשבוע, את התפריט לשנות למאזן קלורי יותר "קליל" (ניטרלי), וחייבים חייבים חייבים, להמשיך לפקח על התוצאה. בדיוק בשביל זה אני כאן. להישאר איתך עד הסוף"

היום כמעט כולם מתאמנים, לא? יש לך מה להציע למי שכבר בעניינים?

"קודם כל מי שמתאמן – זה מעולה, הלוואי שכולם היו מתאמנים,"  מאור מחייך  "לא חושב שזה המצב… אבל בכל מקרה", הוא  מוסיף, "גם כשמתאמנים ,תמיד כדאי לעשות את זה בצורה מסודרת ובתהליך מובנה ומפורט עם סרגל מאמצים, תוכנית שיכולה להחזיק באמת לאורך זמן, וגם לא להזיק חס וחלילה. בנוסף, זאת גם שאלה של מה המטרה, כמו שאמרתי. להתאמן זה מעולה, ולהיות בכושר זה מדהים לבריאות, ובכלל לחיים, אבל לא תמיד מצליחים להתחטב, או להגיע בדיוק לגוף שאתם חולמים עליו. בתכנית חיטוב אקספרס, המטרה היא באמת לעזור לכל מי שרוצה להגיע לתוצאות טובות ולהיות שלם עם המראה שלו. אני אומר את זה הכי ברצינות – ההצלחה שלכם זה האושר שלי. לכן אני ממש ממליץ למי שרוצה להתחטב, להתאים את תוכנית האימונים למטרה. לא מספיק רק 'לעשות כושר'. ההתאמה הזו – זה בדיוק מה שאני עושה בתוכנית חיטוב אקספרס , ואת התוצאות – אפשר לראות כבר תוך פחות מ 89 יום"

לסיום, מה הטיפ האחד שיש לך למי שרוצה להתחיל לעבוד על הגוף ולא יודע במה לבחור?

"האמת? להבין שזה תחום בלי סודות. מי שמציע תוכנית קסמים, או שמוכן להגיד לך מה הוא נותן רק אחרי שאתה משלם – לברוח מהר. כדי להגיע לתוצאות צריך פשוט לעבוד אבל לעבוד עם הדרכה נכונה. אני כאן רק כדי לתת את הפוש, להתאים את התוכנית הספציפית לכל אחד בהתאם לצרכים ולהרגלים שלו, ובשביל הסיפוק שלי כשעוד לקוח מחייך או שולח לי הודעה מפרגנת. אגב, לא חייבים ישר להתחיל את התוכניות. אפשר גם לקבוע איתי פגישת ייעוץ אחד על אחד ונראה בדיוק מה מתאים לך.

אז יאללה – למי שנשבר כבר מאין סוף דיאטות, שקורא ועדיין מרגיש שהוא יכול להוציא יותר מעצמו, לעשות את השינוי שתמיד חלם עליו ולהוריד את עודפי המשקל והשומנים המיותרים. הגיע הזמן לקחת את הצעד – אני מזמין אותך ללחוץ על הלינק ולומר שלום אל הדרך החדשה שתוריד מעליכם את כל המגבלות המנטליות והגופניות. אל תחכו עוד רגע לא עוד דקה לא מחר ולא עוד שבוע – קפצו למים ותיתנו לי לדאוג לשינוי שיקרה אצלכם בחיים.

הגיע הזמן שתחיו בגוף שתמיד רציתם בלי אימונים מייאשים ובלי דיאטות מוזרות , תצטרפו אל אלפי הלקוחות שזכו לגוף חטוב ואורך חיים בריא עם חיוך, ובלי ויתורים על הנאות החיים.

מחכה לכם, רק לכם.

מאור קוטסי – מייסד שיטת חיטוב אקספרס ובעלים MK FITNESS

Let's Talk

לשיחת ייעוץ ראשונית השאירו פרטים

בשליחת הטופס אני מאשר/ת את תקנון העסק וקבלת דיוור, וכל תוכן פרסומי אחר מטעם mk fitness